Комп'ютерне крісло SPC Gear SR400
Відео 1Фото 20 |
SPC Gear SR400 |
|
Огляд механізмів гойдання в комп'ютерних кріслах: плюси та мінуси кожного типуЯкі бувають механізми гойдання в комп'ютерних та офісних кріслах
Як вибрати комп'ютерне кріслоЩо необхідно враховувати, підбираючи комфортне комп'ютерне крісло за зростом та іншими факторами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SPC Gear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SPC Gear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SPC Gear SR400
Комп'ютерне крісло для геймера SPC Gear SR400 Red SPG101 | 6 895 грн. |
SPC Gear SR400 Czarny (SPG100) | 9 676 грн. |
Компьютерное кресло для персонала SPC Gear SR400 RD | 6 903 грн. |
Компьютерное кресло для геймера SPC Gear SR400 Red | 6 891 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →