Комп'ютерне крісло GT Racer X-2309 Fabric
Фото 15 |
GT Racer X-2309 Fabric |
|
Огляд механізмів гойдання в комп'ютерних кріслах: плюси та мінуси кожного типуЯкі бувають механізми гойдання в комп'ютерних та офісних кріслах
Як вибрати комп'ютерне кріслоЩо необхідно враховувати, підбираючи комфортне комп'ютерне крісло за зростом та іншими факторами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GT Racer X-2309 Fabric
Усі ціни 14 →Геймерское кресло GT Racer X-2309 Fabric Black | 6 499 грн. |
Геймерське крісло GT Racer X-2309 Чорний | 6 499 грн. |
GT Racer X-2309 Fabric Black | 5 800 грн. |
GT Racer X-2309 Fabric Black X-2309FabricBlack | 6 499 грн. |
Крісло для геймерів GT RACER X-2309 Fabric Gray | 5 878 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →