Шведська стінка SportBaby Barbie 2-240 (SB-BR2-240)
SportBaby Barbie 2-240 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SportBaby 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SportBaby.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SportBaby Barbie 2-240
Спортивный уголок Sportbaby «Барби 2-240» | 4 281 грн. |
Шведская стенка SportBaby Барби 2-240 | 4 070 грн. |
Шведська стінка Sportbaby Барби 2-240 | 4 366 грн. |
Дитячий спортивний куточок Sportbaby Барбі 240 см (без турника і дошки) Ба | 4 152 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →