Турнік / бруси SportKo T3
SportKo T3 |
|
Регульована довжина виносу рукояток турніка 40 – 50 см.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SportKo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SportKo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SportKo T3
Брусья-турник настенный Sportko Т3 | 1 800 грн. |
Настінний турнік-бруси Спортко Т3 (Sportko) 5709 | 1 899 грн. |
Турнік настінний SPORTKO BO-4031 T3 вага користувача до 130кг білий | 2 842 грн. |
Турнік-бруси навісний настінний SPORTKO Т-3 | 1 940 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →