Вантажна шина Sportrak SP314 385/55 R22.5 160K
Виберіть розмір вантажної шини
Sportrak SP314 385/55 R22.5 160K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sportrak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sportrak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sportrak SP314 385/55 R22.5 160K
SporTrak SP314 (прицепная) 385/55 R22.5 160K 20PR | 12 350 грн. |
SporTrak SP314 (385/55R22.5 160K) | 12 840 грн. |
Sportrak SP314 (причіпаючи) 385/55 R22.5 160K 20PR | 13 900 грн. |
Sportrak SP314 причіпна причіпна (385/55R22,5 160K) 388829 | 12 324 грн. |
Шина Sportrak SP314 (причіпна) 385/55 R22.5 160K PR20 | 13 756 грн. |