Сокира Stal 44035 1 кг
Stal 44035 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stal 44035 1 кг
Усі ціни 6 →Топор Сталь 44035 1000г (58235) | 392 грн. |
Сокира Сталь 1,0кг (44035) 58235 | 426 грн. |
Сталь 1 кг (44035) 1кг(44035) | 469 грн. |
Сокира Сталь 1,0кг (44035) | 515 грн. |
Сокира з руківям із скловолокна 1000г Сталь (арт.44035) | 509 грн. |
Сокира-колун Сталь 1 кг (44035) (113570) | 344 грн. |
Модификації Stal 44035
Ціни на Stal 44035 |
---|---|---|---|---|
Stal 44033 0.6 кг | від 299 грн. | 6 пропозицій | ||
Stal 44034 0.8 кг | від 335 грн. | 6 пропозицій | ||
Stal 44035 1 кг | від 344 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →