Сокира Stal 44033 0.6 кг
Stal 44033 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stal 44033 0.6 кг
Топор Сталь 44033 600г (58232) | 299 грн. |
Сокира Сталь 44033 ручка зі скловолокна 600 г | 357 грн. |
Сталь 0.6 кг (44033) 0.6кг(44033) | 359 грн. |
Модификації Stal 44033
Ціни на Stal 44033 |
---|---|---|---|---|
Stal 44033 0.6 кг | від 299 грн. | 3 пропозиції | ||
Stal 44034 0.8 кг | від 335 грн. | 3 пропозиції | ||
Stal 44035 1 кг | від 392 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →