Струбцина Stal 47111 довжина 100 мм
Stal 47111 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stal 47111 довжина 100 мм
Струбцина-прищепка Cталь 47111 100мм 6шт (55458) | 149 грн. |
Сталь 100 мм 6 шт. (47111) 100мм6шт.(47111) | 189 грн. |
Струбцина пружинна Сталь 100 мм 47111 (55458) | 184 грн. |
Модификації Stal 47111
Ціни на Stal 47111 |
---|---|---|---|---|
Stal 47111 довжина 100 мм | від 149 грн. | 4 пропозиції | ||
Stal 47112 довжина 150 мм | від 151 грн. | 4 пропозиції | ||
Stal 47113 довжина 230 мм | від 159 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →