Струбцина Bessey XCL2 55 мм
Фото 5 |
Bessey XCL2 55 мм70 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bessey 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bessey.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bessey XCL2 55 мм
Пружинна струбцина, довга і тонка, Bessey XCL2, 55×60мм | 172 грн. |
Пружинна струбцина, довга і тонка, Bessey XCL2, 50×60мм | 172 грн. |
Модификації Bessey XCL2
Ціни на Bessey XCL2 |
---|---|---|---|---|
Bessey XCL2 55 мм | від 172 грн. | 3 пропозиції | ||
Bessey XCL5 70 мм | від 256 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →