Струбцина Wolfcraft FZ 60 60 мм (3631000)
Відео 3Фото 6 |
Wolfcraft FZ 60 40 мм60 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wolfcraft 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wolfcraft.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wolfcraft FZ 60 60 мм
Зажим пружинний Wolfcraft FZ 60 (3631000) 3631000 | 158 грн. |
Зажим пружинний Wolfcraft FZ 60 | 158 грн. |
Пружинний затискач Wolfcraft FZ 60 (wr3631000) | 170 грн. |
Пружинний затискач Wolfcraft FZ 60 (wr3631000) | 208 грн. |
Відеоогляди
Модификації Wolfcraft FZ 60
Ціни на Wolfcraft FZ 60 |
---|---|---|---|---|
Wolfcraft FZ 40 40 мм | від 120 грн. | 4 пропозиції | ||
Wolfcraft FZ 60 60 мм | від 158 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →