Струбцина Truper PRE-6 76 мм, довжина 152 мм (17701)
Відео 1Фото 9 |
Truper PRE-6 |
|
Зовнішній вигляд може відрізнятися від зображення
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Truper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Truper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Truper PRE-6 76 мм, довжина 152 мм
Затискач пружинний TRUPER 152мм (PRE-6) | 150 грн. |
Струбцина столярна Truper прищіпка 152 мм (PRE-6) | 150 грн. |
Затискач пружинний TRUPER PRE-6 152мм | 150 грн. |
Відеоогляди
Модификації Truper PRE-6
Ціни на Truper PRE-6 |
---|---|---|---|---|
Truper PRE-4 51 мм, довжина 102 мм | від 90 грн. | 3 пропозиції | ||
Truper PRE-6 76 мм, довжина 152 мм | від 150 грн. | 3 пропозиції | ||
Truper PRE-8 102 мм, довжина 203 мм | від 210 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →