Струбцина Stal 47112 довжина 150 мм
Stal 47112 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stal 47112 довжина 150 мм
Струбцина-прищепка Cталь 47112 150 мм 6шт (55460) | 151 грн. |
Сталь 150 мм 4 шт. (47112) 150мм4шт.(47112) | 189 грн. |
Струбцина пружинна Сталь 47112 150 мм (554606) | 187 грн. |
Модификації Stal 47112
Ціни на Stal 47112 |
---|---|---|---|---|
Stal 47111 довжина 100 мм | від 149 грн. | 4 пропозиції | ||
Stal 47112 довжина 150 мм | від 151 грн. | 4 пропозиції | ||
Stal 47113 довжина 230 мм | від 159 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →