Будівельний фен Stal TPD 2000-2
Stal TPD 2000-2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stal TPD 2000-2
Усі ціни 8 →Термовоздуходувка Сталь ТПД 2000-2 (59153) | 693 грн. |
Строительный фен Сталь ТПД 2000-2 | 740 грн. |
Фен технічний Сталь ТПД 2000-2 59153 | 701 грн. |
Сталь ТПД 2000-2 ТПД2000-2 | 679 грн. |
Будівельний фен Сталь ТПД 2000-2 (BP59153) | 679 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →