Будівельний фен Vitals Tf 202JS
![]() |
Vitals Tf 202JS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitals 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitals.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vitals Tf 202JS
Фен строительный Vitals Tf 202JS | 999 грн. | ![]() |
| 999 грн. | ![]() |
VITALS Tf 202JS Tf202JS | 999 грн. |
| 999 грн. |
Особливості комплектації:
- Модель Tf 202JS — поставляється без кейса
- Модель Tf 202JSc — поставляється з кейсом
РекомендуємоПорівняти в таблиці →