Набір інструментів Stanley 0-84-114
Stanley 0-84-114 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley 0-84-114
Усі ціни 26 →Набор плоскогубцев Stanley 3 шт 0-84-114 | 921 грн. |
Набір шарнірно-губцевого інструменту Stanley, 3 шт 0-84-114 | 921 грн. |
Набор шарнирно-губцевых инструментов Stanley "Basic" 3ед. (0-84-114) | 921 грн. |
Набір з трьох шарнірно-губцевих інструментів STANLEY 0-84-114 | 921 грн. |
STANLEY 3 предмета (плоскогубцы 2шт. + кусачки) в блистере. (0-84-114) | 920 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →