Набір інструментів TOPTUL GFE-0701
Фото 3 |
TOPTUL GFE-0701 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOPTUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOPTUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOPTUL GFE-0701
Усі ціни 8 →Набор отверток электроизолированных Toptul 1000V VDE GFE-0701 7 шт | 1 016 грн. |
Набор отверток диэлектрических Toptul 1000V 7шт. (GFE-0701) | 1 016 грн. |
Набір викруток Toptul діелектричних 7шт (GFE-0701) | 1 016 грн. |
Набір викруток ізольованих (1000V) VDE 7од. TOPTUL GFE-0701 | 1 016 грн. |
Набор отверток изолированных (1000V) VDE 7ед. TOPTUL GFE-0701 | 1 016 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →