Ножівка Stanley 1-20-088
Товар застарів 366 грн. Тип: стандартна; Призначення: по дереву; Довжина полотна (мм): 550; Загартовані зуби; Заточення зубів: тригранна; Матеріал рукоятки: пластик/гума; |
Stanley 1-20-088 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модифікації моделі:
- Модель 1-20-084 — довжина полотна 380 мм, TPI 8
- Модель 1-20-086 — довжина полотна 450 мм, TPI 8
- Модель 1-20-087 — довжина полотна 500 мм, TPI 8
- Модель 1-20-088 — довжина полотна 550 мм, TPI 8
- Модель 1-20-089 — довжина полотна 380 мм, TPI 11
- Модель 1-20-093 — довжина полотна 450 мм, TPI 11
- Модель 1-20-094 — довжина полотна 500 мм, TPI 11
- Модель 1-20-096 — довжина полотна 550 мм, TPI 11
Модификації Stanley 1-20-088
Ціни на Stanley 1-20-088 |
---|---|---|---|---|
Stanley 1-20-089 | від 428 грн. | 1 пропозиція | ||
Stanley 1-20-093 | від 437 грн. | 1 пропозиція | ||
Stanley 1-20-087 | від 500 грн. | 1 пропозиція | ||
Stanley 1-20-094 | від 508 грн. | 1 пропозиція |