Ножівка Master Tool 14-2650
Master Tool 14-2650 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 14-2650
Усі ціни 9 →Ножовка по дереву универсальная MASTERTOOL 500мм (14-2650) | 309 грн. |
Ножівка столярна Mastertool 500 мм (14-2650) | 309 грн. |
Ножівка столярна MasterTool GM 500 мм, 4TPI MAX CUT, закалений зуб, 2-D за | 309 грн. |
Ножівка столярна MASTERTOOL 4TPI MAX CUT 500 мм загартований зуб 2D заточу | 292 грн. |
Ножівка столярна MASTERTOOL 4TPI MAX CUT 500 мм закалений зуб 2D заточуван | 409 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Master Tool 14-2650
Ціни на Master Tool 14-2650 |
---|---|---|---|---|
Master Tool 14-2640 | від 227 грн. | 11 пропозицій | ||
Master Tool 14-2645 | від 205 грн. | 12 пропозицій | ||
Master Tool 14-2650 | від 265 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →