Ножівка Sturm 1060-11-5011
Sturm 1060-11-5011 |
|
В ручку вбудований невеликий олівець для нанесення розмітки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sturm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sturm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sturm 1060-11-5011
Ножівка Sturm по дереву з олівцем 500 мм 1060-11-5011 | 279 грн. |
Ножовка по дереву универсальная Sturm с карандашом 500 мм (1060-11-5011) | 321 грн. |
Ножівка по дереву з олівцем Sturm 500мм, 3-х гран. заточка 1060-11-5011 | 321 грн. |
Ножівка по дереву Sturm 1060-11-5011 з олівцем | 321 грн. |
Модификації Sturm 1060-11-5011
Ціни на Sturm 1060-11-5011 |
---|---|---|---|---|
Sturm 1060-11-5007 | від 269 грн. | 3 пропозиції | ||
Sturm 1060-11-5011 | від 279 грн. | 4 пропозиції | ||
Sturm 1060-11-5507 | від 285 грн. | 4 пропозиції | ||
Sturm 1060-11-5511 | від 295 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →