Набір інструментів Stanley 4-18-299 (72005203)
Фото 3 |
Stanley 4-18-299 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley 4-18-299
Усі ціни 16 →Набір з дванадцяти бородків і зубил слюсарних STANLEY 4-18-299 | 1 684 грн. |
Набор выколоток и зубил Stanley 12ед. (4-18-299) | 1 684 грн. |
Набір з дванадцяти бородків і зубил слюсарних STANLEY 4-18-299 | 1 684 грн. |
Набор бородков и зубил Stanley 12 пр 4-18-299 | 1 684 грн. |
Набір бородків і зубил слюсарних Stanley 12 шт (4-18-299) 4-18-299 | 1 684 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →