Будівельний степлер Stanley 6-PHT150
Stanley 6-PHT150 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley 6-PHT150
Усі ціни 18 →Степлер ударний Stanley Hammer Tacker 6-PHT150 | 1 783 грн. |
Степлер ударный Stanley "Hammer Tacker" (6-PHT150) | 1 783 грн. |
Степлер ударний Hammer Tacker для скоб типу G висотою: 6, 8, 10 мм STANLEY | 1 783 грн. |
Степлер ударний STANLEY для скоб типу G 6, 8, 10 мм 6-PHT150 | 1 783 грн. |
Степлер Stanley Hammer Tacker (6-PHT150) 6-PHT150 | 1 782 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →