Рівень DeWALT DWHT0-43224
Відео 3Фото 6 |
DeWALT DWHT0-43224 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DeWALT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DeWALT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DeWALT DWHT0-43224
Усі ціни 7 →Рівень DeWALT DWHT0-43224 | 2 296 грн. |
Рівень DeWALT DWHT0-43224 | 2 296 грн. |
Уровень DeWALT BOX BEAM LEVELS, алюминиевый, 3 капсулы, 600 мм (DWHT0-4322 | 2 505 грн. |
Рівень DeWALT BOX BEAM LEVELS, алюмінієвий, 3 капсули, 600 мм (DWHT0-43224 | 2 528 грн. |
Рівень DeWALT DWHT0-43224 | 2 296 грн. |
DeWALT Рівень DeWALT BOX BEAM LEVELS, алюмінієвий, 3 капсули, 600 мм (DWHT | 2 528 грн. |
Рівень DeWALT BOX BEAM LEVELS з алюмінію довжиною 600 мм з 3 капсулами (DW | 2 296 грн. |
Відеоогляди
Модификації DeWALT DWHT0-43224
Ціни на DeWALT DWHT0-43224 |
---|---|---|---|---|
DeWALT DWHT0-43224 | від 2 296 грн. | 7 пропозицій | ||
DeWALT DWHT0-43248 | від 3 061 грн. | 7 пропозицій | ||
DeWALT DWHT0-43172 | від 3 827 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →