Рівень Stanley FatMax FMHT42555-1
Відео 1Фото 9 |
Stanley FatMax FMHT42555-1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley FatMax FMHT42555-1
STANLEY FMHT42555-1 | 914 грн. |
Рівень FatMax WATERFIT CLASSIC PRO алюмінієвий довжиною 800 мм з двома кап | 1 331 грн. |
Рівень Stanley FatMax Waterfit Classic Pro, довжина 800 мм FMHT42555-1 | 1 331 грн. |
Рівень будівельний 80см Stanley (FMHT42555-1) FatMax WATERFIT CLASSIC PRO | 1 613 грн. |
Відеоогляди
Модификації Stanley FatMax FMHT42555-1
Ціни на Stanley FatMax FMHT42555-1 |
---|---|---|---|---|
Stanley FatMax FMHT42553-1 | від 1 039 грн. | 18 пропозицій | ||
Stanley FatMax FMHT42554-1 | від 1 217 грн. | 14 пропозицій | ||
Stanley FatMax FMHT42555-1 | від 914 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →