Зварювальний напівавтомат-інвертор Stanley MULTI 200
Stanley MULTI 200
160 А
4.3 кВт
200 А
6.7 кВт
Тип
напівавтомат-інвертор
Вид зварювання
ручне дугове (ММА)
напівавтоматичне (MIG/MAG)
аргонно-дугове (TIG)
Струм зварювання
постійний
Вхідна напруга
230 В
Споживана потужність
6.7 кВт
Напруга холостого ходу
87 В
Мін. струм зварювання
10 А
Макс. струм зварювання
200 А
Періодичність ввімкнення
60 %
Макс. діаметр електрода
5 мм
Макс. діаметр дроту
1.2 мм
Додатково
гарячий старт (Hot Start)
форсаж дуги (Arc Force)
захист від залипання (Anti-Stick)
цифровий дисплей
Розташування котушки
внутрішнє
Рукав (MIG/MAG)
знімний
Клас захисту (IP)
21
Клас ізоляції
H
Кабель електродотримача
1.5 м
Кабель маси
1.5 м
Вага
17.2 кг
Дата додавання на E-Katalog
липень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Купити Stanley MULTI 200
Усі ціни 14 →
Зварювальний напівавтомат інверторний STANLEY MULTI200 призначений для універсального зварювання в режимах MMA, MIG/MAG і TIG... щеLIFT, охоплюючи широкий спектр завдань від дрібних побутових до професійних робіт. Апарат працює від мережі 230 В, видає максимальний струм до 200 А у всіх режимах і підтримує стабільний робочий цикл 60%. Оснащений функціями Arc-Force, Hot-Start і Anti-Stick, а також примусовим повітряним
Instrumentarium.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
Esco.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
Sertan.com.uaЗ нами 4 роки
Stanley MULTI200
Mallprix.comМенше року
+ 979 балів ITbox, інвертор, 230 В, 6.7 кВт, 200 А, Діаметр зварювального електроду - 1.6-5.0 мм, 21S, Клас ізоляції - H, 625... щех 440 х 245 мм, 17 кг