Набір інструментів Stanley STHT60031-0
Фото 10 |
Stanley STHT60031-0 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley STHT60031-0
Набір викруток діелектричних STANLEY індикатор, 1000 В, 7 шт (STHT60031-0) | 1 451 грн. |
Набір викруток Stanley 7 шт. ізольованих (SL2,5 / SL3,5 / SL4,0 / SL5,5 / | 1 272 грн. |
Набір Діелектричних Викруток 7 шт VDE 1000 В STANLEY (STHT60031-0) | 1 571 грн. |
Набір діелектричних викруток STANLEY індикатор, 1000 В, 7 шт (STHT60031-0) | 1 451 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →