Фільтр на котушці Stark CRR 2550-M (242000003)
Відео 1Фото 4 |
Stark CRR 2550-M 25 м50 м |
|
Подовжувач на котушці з діапазоном робочих температур від -40°С до +60°С.перетин дроту 2.5 мм дозволяє витримувати навантаження до 3000 Вт.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stark 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stark.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stark CRR 2550-M
Усі ціни 15 →Удлинитель на катушке Stark 50м, 3х2,5, 3,4кВт (242000003) | 5 497 грн. |
Подовжувач на котушці Stark CRP 2550-M (242000003) 4 розетки, 50 м, сіро-ч | 6 490 грн. |
Удлинитель Stark CRR-2550-M (242000003) | 5 497 грн. |
Удлинитель на катушке Stark crp 2550-m (242000003) 4 розетки, 50 м, серо-к | 5 569 грн. |
Удлинитель на катушке Stark CRP 2550-M (242000003) 4 розетки, 50 м, серо-к | 6 490 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Stark CRR 2550-M
Ціни на Stark CRR 2550-M |
---|---|---|---|---|
Stark CRR 2525-P | від 2 797 грн. | 16 пропозицій | ||
Stark CRR 2550-M | від 5 497 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →