Фільтр на котушці Power Plant JY-20022/25
Фото 5 |
Power Plant JY-20022/25 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Power Plant 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Power Plant.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Power Plant JY-20022/25
Усі ціни 8 →Удлинитель на катушке PowerPlant 25 м, 3x2.5мм2, 16A, 4 розетки, 100 мідь | 3 816 грн. |
Мережевий подовжувач PowerPlant JY-20022/25, 25м (EX610525) EX610525 | 4 589 грн. |
PowerPlant JY-20022/25 (EX610525) ex610525 | 4 589 грн. |
PowerPlant 25 м, 3x2.5мм2, 16A, 4 розетки, 100 мідь (JY-20022/25) EX610525 | 5 399 грн. |
PowerPlant EX610525 | 5 399 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →