Лазерний нівелір Stark LL 1605 (290050050)
Відео 3Фото 6 |
Stark LL 1605 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stark 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stark.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stark LL 1605
Усі ціни 23 →Лазерний рівень Stark LL-1605 (червоний промінь) (290050050) 290050050 | 2 590 грн. |
Нівелір лазерний STARK LL-1605 (290050050) | 2 589 грн. |
Нивелир лазерный Stark ll-1605 (290050050) | 2 621 грн. |
Лазерний нівелір Stark LL-1605 (290050050) | 2 589 грн. |
Лазерный нивелир Stark LL-1605 (290050050) 290050050 | 2 497 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →