Лазерний нівелір Stark LL 1602 (290050020)
Відео 3Фото 5 |
Stark LL 1602 |
|
Лазерний рівень для побудови горизонтальних та вертикальних ліній. Має дві лазерні голівки (650 нм, червоний колір). Одна їх малює горизонтальну проекцію з кутом розгортки 150°, друга — вертикальну з кутом 120°. Нівелір Stark LL 1602 має поворотну основу зі шкалою, розміченою на 360°, і трьома опорними ніжками для точного настроювання інструменту по горизонту. Дальність дії приладу сягає 15 м (під час роботи у приміщенні), а похибка вбирається у 0.5 мм/м. Пристрій може працювати від 3 батарей АА або електричної мережі (блок живлення та комплект батарей додаються до нівеліру). Інструмент поставляється разом із пластиковим кейсом, ременем, спеціальними окулярами та штативною головкою.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stark 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stark.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stark LL 1602
Усі ціни 16 →Нівелір лазерний STARK LL-1602 (290050020) | 1 848 грн. |
Нивелир лазерный Stark ll-1602 (290050020) | 1 871 грн. |
Лазерний рівень Stark LL 1602 (червоний промінь) (290050020) 290050020 | 1 849 грн. |
Лазерный нивелир Stark LL-1602 (290050020) 290050020 | 1 735 грн. |
Нівелір лазерний Stark LL-1602 (290050020) 290050020 | 1 849 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →