Плиткоріз Stark MTC-165 Profi (180500165)
Відео 3Фото 5 |
Stark MTC-165 Profi 1200 мм1650 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stark 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stark.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stark MTC-165 Profi
Ручной плиткорез Stark MTC-165 Profi 180500165 | 15 399 грн. |
Плиткорез Stark MTC-165 Profi 1650мм (180500165) | 13 990 грн. |
Ручной плиткорез Stark MTC-165 Profi (180500165) | 13 991 грн. |
Плиткоріз ручний STARK Profi MTC-165 1650мм (180500165) | 13 989 грн. |
Відеоогляди
Модификації Stark MTC-165 Profi
Ціни на Stark MTC-165 Profi |
---|---|---|---|---|
Stark MTC-120 Profi | від 9 789 грн. | 3 пропозиції | ||
Stark MTC-165 Profi | від 13 989 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →