Тример Stark PBC-4330 (320443300)
Відео 2Фото 15 |
Універсальна мотокоса побутового класу, призначена для виконання робіт, пов'язаних з косінням трави, видаленням великих бур'янів або боротьби із чагарниками. Інструмент оснащений 2-тактним двигуном, що має потужність 2.8 л.с. при робочому об'ємі 43 см³. Двигун мотокоси Stark PBC-4330 працює на суміші бензину та олії, яка заправляється в паливний бак об'ємом 1.2 л.
Пряма штанга та U-подібна рукоятка дозволяють здійснювати широкі, розгонисті рухи та швидко косити великі площі. Для косіння звичайної м'якої трави триммер оснащений головкою із шириною захвату 44 см, заправленою ліскою 2 мм, а для боротьби з великими бур'янами і гілками чагарників у мотокоси є трилопатевий сталевий ніж (25.5 см) і багатозубий пиляльний диск. В комплект також входять набір інструментів, необхідних для обслуговування та складання тримера, пластикова ємність для приготування паливної суміші та підвісна система ранцевого типу з двома лямками.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stark 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stark.
Купити Stark PBC-4330
Мотокоса бензиновая Stark PBC-4330 (320443300) | 4 691 грн. |
Мотокоса бензинова Stark PBC-4330 (320443300) | 4 759 грн. |
Мотокоса STARK PBC-4330 (120301) | 4 690 грн. |
Мотокоса бензинова Stark (320443300) | 4 690 грн. |