Тример Kraissmann 33 VRS 4 Pro
Відео 1Фото 6 |
Kraissmann 33 VRS 4 Pro
Двигун:бензиновий
Потужність:1000 Вт, 1.36 л.с.
Ріжуча система:роторна
Ширина захоплення:42 см
Тип штанги:пряма
Вага:9.2 кг
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Всі характеристики
Характеристики 33 VRS 4 Pro
|
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraissmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraissmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraissmann 33 VRS 4 Pro
Усі ціни 8 →Тример газонний бензиновий (4-тактний) KRAISSMANN 33 VRS 4 | 5 109 грн. |
Бензокоса Kraissmann 33 VRS 4 Pro | 4 639 грн. |
Бензокоса Kraissmann 33 VRS 4 (4-х тактна, 2 насадки) | 5 310 грн. |
Бензотример чотиритактний kraissmann 33 vrs 4 pro | 4 607 грн. |
Мотокоса KRAISSMANN 33 VRS 4 PRO, 4х тактна, (двигун 33 см, шпуля-напівавт | 4 410 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →