М'яч для фітнесу / фітбол Stein LMB-8017-6
Stein LMB-8017-6 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stein 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stein.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stein LMB-8017-6
Усі ціни 7 →М'яч для фітнесу Stein 6 кг (LMB-8017-6) | 1 754 грн. |
Мяч для фитнеса Stein 6 кг (LMB-8017-6) | 1 754 грн. |
Медбол Stein Чорно-зелений 6 кг (LMB-8017-6) | 1 833 грн. |
Медбол Stein Черно-зеленый 6 кг (LMB-8017-6) LMB-8017-6 | 1 753 грн. |
Медбол Stein Чорно-зелений 6 кг (LMB-8017-6) LMB-8017-6 | 1 753 грн. |
Stein Медбол Stein Чорно-зелений 6 кг (LMB-8017-6) LMB-8017-6 | 1 753 грн. |
Медбол Stein 6 кг Чорно-зелений (LMB-8017-6) | 1 931 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →