М'яч для фітнесу / фітбол Power System PS-4136
Power System PS-4136 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Power System 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Power System.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Power System PS-4136
Усі ціни 21 →Мяч для фитнеса Power System Medicine Ball PS-4136, Black/Red, 6 кг CN1065 | 3 200 грн. |
Медбол Power System MedBall PS-4136 6кг (4136RD-0) | 2 985 грн. |
Медбол Power System MedBall PS-4136 6кг (4136RD-0) 4136RD-0 | 2 789 грн. |
Медбол Power System MedBall PS-4136 6кг (4136RD-0) 4136RD-0 | 3 200 грн. |
Медбол Power System Medicine Ball PS-4132 6 кг 4136RD-0 | 3 200 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →