Масляний обігрівач Stella STGO-2000-9 9 секц 2 кВт
Stella STGO-2000-9 7 секц 1.5 кВт 9 секц 2 кВт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stella 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stella.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stella STGO-2000-9 9 секц 2 кВт
Обігрівач Stella STGO-2000 | 2 732 грн. |
STELLA STGO-2000 | 2 350 грн. |
Stella STGO-2000 | 2 550 грн. |
Масляний радіатор Stella STGO-2000 | 2 552 грн. |
Модификації Stella STGO-2000-9
Ціни на Stella STGO-2000-9 |
---|---|---|---|---|
Stella STGO-1500-7 7 секц 1.5 кВт | від 3 089 грн. | 1 пропозиція | ||
Stella STGO-2000-9 9 секц 2 кВт | від 2 350 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →