Масляний обігрівач Liberton LOH-2607 9 секц 2 кВт
Liberton LOH-2607 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liberton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liberton.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Liberton LOH-2607 9 секц 2 кВт
Масляний обігрівач LIBERTON LOH-2607 | 2 089 грн. |
Обігрівач Liberton LOH-2607 | 2 736 грн. |
Масляний радіатор обігрівач електричний підлоговий Liberton LOH-2607 | 2 797 грн. |
Модификації Liberton LOH-2607
Ціни на Liberton LOH-2607 |
---|---|---|---|---|
Liberton LOH-2606 7 секц 1.5 кВт | від 1 520 грн. | 22 пропозиції | ||
Liberton LOH-2607 9 секц 2 кВт | від 2 089 грн. | 3 пропозиції | ||
Liberton LOH-2608 11 секц 2.5 кВт | від 1 799 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →