Сковорідка для млинців Stenson MH-0562 22 см
Stenson MH-0562 |
|
Колір в асортименті.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stenson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stenson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stenson MH-0562 22 см
Сковорода для млинців кераміка Stenson MH-0562 d22см blue | 422 грн. |
Сковорода для млинців кераміка Stenson MH-0562 d22см blue | 382 грн. |
Сковорода для млинців із керамічним покриттям d22см Stenson (MH-0562) | 224 грн. |
Сковорода для млинців кераміка Stenson MH-0562 d22см blue | 357 грн. |
Модификації Stenson MH-0562
Ціни на Stenson MH-0562 |
---|---|---|---|---|
Stenson MH-0561 20 см чорний | від 207 грн. | 7 пропозицій | ||
Stenson MH-0562 22 см | від 224 грн. | 4 пропозиції | ||
Stenson MH-0563 24 см чорний | від 225 грн. | 9 пропозицій | ||
Stenson MH-0564 26 см чорний | від 311 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →