Бойлер Stiebel Eltron PSH 150 Trend
Відео 3 |
Stiebel Eltron PSH 150 Trend |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stiebel Eltron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stiebel Eltron.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Stiebel Eltron PSH 150 Trend
Ціни на Stiebel Eltron PSH 150 Trend |
---|---|---|---|---|
Stiebel Eltron PSH 50 Trend | від 11 111 грн. | 1 пропозиція | ||
Stiebel Eltron PSH 80 Trend | від 11 603 грн. | 1 пропозиція | ||
Stiebel Eltron PSH 100 Trend | від 13 448 грн. | 1 пропозиція | ||
Stiebel Eltron PSH 120 Trend | від 13 776 грн. | 1 пропозиція | ||
Stiebel Eltron PSH 150 Trend | від 15 744 грн. | 1 пропозиція | ||
Stiebel Eltron PSH 200 Trend | від 18 778 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →