Ланцюгова пила Stiga CS 755 18 (240521802/ST1)
Фото 12 |
Stiga CS 755 18 380 мм450 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stiga 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stiga.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stiga CS 755 18
Stiga CS 755 18" (240521802/ST1) | 16 000 грн. |
Stiga CS 755 18" (240521802/ST1) | 16 400 грн. |
Stiga CS 755 18" (240521802/ST1) | 16 800 грн. |
Модификації Stiga CS 755 18
Ціни на Stiga CS 755 18 |
---|---|---|---|---|
Stiga CS 755 15 | від 17 720 грн. | 3 пропозиції | ||
Stiga CS 755 18 | від 16 000 грн. | 3 пропозиції |