Конвектор Stinex PL 350-700/220 0.7 кВт
3 789 грн. Купити! Біо-конвектор Stinex PL 350-700/220 - металева панель обігрівач з кнопкоюМаркетплейс: Rozetka.ua TEPLENЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Stinex PL 350-700/220 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stinex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stinex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Stinex PL 350-700/220
Ціни на Stinex PL 350-700/220 |
---|---|---|---|---|
Stinex PL 350-700/220 0.7 кВт | від 3 789 грн. | 1 пропозиція | ||
Stinex PL 500-1000/220 1 кВт | від 4 249 грн. | 1 пропозиція | ||
Stinex PL 700-1400/220 1.4 кВт | від 4 859 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →