Конвектор Stinex PLC-T 500-1000/220 1 кВт
Stinex PLC-T 500-1000/220 |
|
Ніжки для установки на підлозі купуються окремо
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stinex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stinex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stinex PLC-T 500-1000/220 1 кВт
Усі ціни 14 →Grzejnik elektryczny Stinex Plc-t 500-1000/220WIFI | 12 505 грн. |
Обігрівач керамічний Stinex PLC-T 500-1000/220 (2L) White з терморегулятор | 5 549 грн. |
Grzejnik elektryczny Stinex Plc-t 500-1000/220(4L) | 10 742 грн. |
Grzejnik elektryczny Stinex Plc-t 500-1000/220(2L) | 10 373 грн. |
Біо конвектор Stinex PLC-T 500-1000/220 (4L) Сірий - керамічний обігрівач | 5 749 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Stinex PLC-T 500-1000/220
Ціни на Stinex PLC-T 500-1000/220 |
---|---|---|---|---|
Stinex PLC-T 350-700/220 0.7 кВт | від 4 769 грн. | 11 пропозицій | ||
Stinex PLC-T 500-1000/220 1 кВт | від 5 549 грн. | 15 пропозицій | ||
Stinex PLC-T 700-1400/220 1.4 кВт | від 5 569 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →