Конвектор Teploceramic TCM-400 0.4 кВт
Фото 22 |
Teploceramic TCM-400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teploceramic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teploceramic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teploceramic TCM-400 0.4 кВт
Усі ціни 12 →Керамічний обігрівач Teploceramic TCM 400 Beige TCM400beige | 2 099 грн. |
Теплокерамик TCM 400 бежевый | 2 099 грн. |
Керамический обогреватель teploceramic тсм-400 Бежевый | 1 884 грн. |
Конвектор Teploceramic TCM-400 white | 1 840 грн. |
ще 7 пропозицій
1 1 4 2 |
Конвектор гарний тим, що має два режими обігріву. Це, та ще й стильний зовнішній вигляд. Але потужності його залишають бажати кращого... Керамічний нагрівник. Якщо вибрати потрібний режим, можна легко підтримувати в кімнаті задану температуру. Дуже стильно виглядає. Монолітна керамічна панель – це класний елемент дизайну, який добре вписується в інтер'єр. Мої гості навіть кілька разів не могли визначити, що це за такий прилад. Працює безшумно, не гуде і не тріщить. Є захист від пилу, вологи, перекидання. Тобто якщо конвектор випадково зірветься з кріплення, він відразу ж вимикається. Неприємного запаху гарячого металу або тліючого пилу при роботі. Звичайно, це за умови, що не допускаєте скупчення цього самого пилу. Можна встановити тільки на стіні, немає ніжок для установки для підлоги. Це не дає за бажання перемістити обігрівач на кілька годин в іншу кімнату.
Як і у багатьох інших моделей, проблема із довжиною шнура живлення. Але це легко вирішується покупкою подовжувача. Він реально слабкий. На кухні почувається нормально, але я не знаю чи є якийсь сенс ставити подібний пристрій у кімнаті. користуюся Teploceramic TCM-400 місяць і більше |
Робив вибір між керамічним обігрівачем та масляним. Взяв керамічний через його економічність та компактність. Насправді це шматок кераміки який нагрівається до 80 градусів і тримає цю температуру поки включений в розетку. Багато хто правда не знає як його використовувати. Кераміка не гріє повітря, їй потрібна ще одна поверхня, яку вона нагріє і разом вони зможуть щось прогріти. Я винаймаю кімнату, і щоб особливо не переплачувати, але жити в теплій кімнаті, я поставив її на вікно. І реально працює! Звичайно, це не дуже зручно, але хлопці. з 16.5 градусів у мене температура у приміщенні зросла до 20! У тому, що споживає він 375 вт. Це якщо розібратися приблизно 2 долари на місяць. Я вважаю, що за +3.5 градуси це кулі – дешевше за інтернет. Єдине. що дуже сильно прогрівається пластик навколо обігрівача (блок живлення). Стрімко ніби він не погорів. Ну і я б докупив терморегулятор із градусником. Тому що плита після нагрівання до 80 градусів, тримає температура до 70 градусів у межах 30 хвилин. Коротше - ще економніше вийде. За ці гроші. я раджу саме цю модель. + Гарантія 5 років. Дуже економний. Легкий та не займає багато місця. Можна поставити на вікно як теплову завісу + саме вікно не хило так нагрівається. 5 років гарантії. Довго нагрівається (хвилин 30-35). Короткий шнур (1 м). Нема терморегулятора. Антон Ч: користуюся Teploceramic TS-370 кілька місяців |
Не раджу. Завод виробник обманює в тих. характеристиках. Заявлена температура нагрівача 80 градусів, за фактом 46 не натягує, при напрузі в мережі 230 вольт зі стабілізатором. У кімнаті 3,5 х2, 5 8,5 м2 за добу нагрів аж до 14,5 градусів. Заявлено 9м2. Вам робити висновок. Дизайн Не відповідає заявленій температурі користуюся Teploceramic TCM-450 менше місяця |
Показано 3 з 8 відгуків
ще 5 відгуків
Олег
20 грудня 2021, 23:07
Некорректная работа панели #
Вешаю панель на холодную стену,работает пару минут и выключается.Снимаю со стены,включаю в помещении на полу,проблем нет.В чем дело ?
Модификації Teploceramic TCM-400
Ціни на Teploceramic TCM-400 |
---|---|---|---|---|
Teploceramic TS-370 0.37 кВт | від 1 599 грн. | 3 пропозиції | ||
Teploceramic TS-395 0.395 кВт | від 1 237 грн. | 62 пропозиції | ||
Teploceramic TCM-400 0.4 кВт | від 1 757 грн. | 12 пропозицій | ||
Teploceramic TCM-450 0.43 кВт | від 2 563 грн. | 16 пропозицій | ||
Teploceramic TCM-600 0.55 кВт | від 2 299 грн. | 330 пропозицій | ||
Teploceramic TSM-800 0.73 кВт | від 2 290 грн. | 180 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →