Стабілізатор напруги Strum STR-300 300 Вт
Відео 1Фото 5 |
Strum STR-300 300 Вт
точнийнастінний
Тип:релейний
Потужність:активна 300 Вт
Вхідна напруга:110-280 В
Точність на виході (±):2.5 %
Розетки:з заземленням
Охолодження:пасивне
Установка:настінний, підлоговий
Всі характеристики
Купити Strum STR-300 300 Вт
Усі ціни 10 →Стабілізатор напруги Струм СТР-300 | 3 450 грн. |
Стабилизатор напряжения Струм СТР-300 | 3 450 грн. |
Стабiлiзатор напруги Струм СтР-300 107926-1 | 3 450 грн. |
Стабилизатор напряжения СТРУМ СтР-300 | 3 450 грн. |
Стабилизатор Струм СтР-300 | 3 450 грн. |
ще 5 пропозицій
anonim
16 червня 2017, 20:41
Не включается стабилизатор при нажаатии кнопки не чего не происходитю горит оф #
подскажитее пожалуста
31 жовтня 2022, 13:56
З 220 на 230? #
Чи є можливість переробити/купити цю модель на вихідну напругу 230 В, з такою ж точністю вихідної напруги (2.5%)?
P. S. Досі не розумію, чому [censored] стабілізатори з вихідною напругою 220 В, коли з 2014 року країна перейшла на європейські 230 В?
27 жовтня 2022, 14:50
Чи спотворює вихідну синусоїду? #
Чи спотворює якось стабілізатор синусоїду на виході з нього?
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості стабілізатора напруги Strum STR-300:
- Кількість ступенів стабілізації — 12
- Номінальні вхідні напруги — 140-250 В
Модификації Strum STR-300
Ціни на Strum STR-300 |
---|---|---|---|---|
Strum STR-300 300 Вт | від 1 799 грн. | 10 пропозицій | ||
Strum STR-500 500 Вт | від 4 199 грн. | 6 пропозицій | ||
Strum STR-750 750 Вт | від 4 399 грн. | 7 пропозицій | ||
Strum STR-1000 1000 Вт | від 5 199 грн. | 9 пропозицій | ||
Strum STR-1500 1500 Вт | від 6 450 грн. | 5 пропозицій | ||
Strum STR-2000 2000 Вт | від 7 140 грн. | 5 пропозицій | ||
Strum STR-2500 2500 Вт | від 7 699 грн. | 7 пропозицій | ||
Strum STR-3000 3000 Вт | від 8 790 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →