Ножівка Intertool HT-3108
Intertool HT-3108 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool HT-3108
Усі ціни 8 →Intertool Intertool HT-3108 | 249 грн. |
Ножовка по дереву 450 мм с тефлоновым покрытием, каленый зуб, 3-ая заточка | 249 грн. |
Ножівка по дереву Intertool 450 мм з тефлоновим покриттям (HT-3108) | 250 грн. |
Ножівка по дереву 450 мм з тефлоновим покриттям, розжарений зуб, 3-є заточ | 349 грн. |
Ножівка для дерева INTERTOOL 450мм (HT-3108) | 249 грн. |
ще 3 пропозиції
Модифікації моделі:
- Модель HT-3107 — довжина полотна 400 мм, вага 438 р
- Модель HT-3108 — довжина полотна 450 мм, вага 458 г
- Модель HT-3109 — довжина полотна 500 мм, вага 521 г
Модификації Intertool HT-3108
Ціни на Intertool HT-3108 |
---|---|---|---|---|
Intertool HT-3107 | від 239 грн. | 11 пропозицій | ||
Intertool HT-3108 | від 249 грн. | 10 пропозицій | ||
Intertool HT-3109 | від 259 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →