Заглибний насос Sturm WP9741A
Sturm WP9741A відцентровий 3.3 м³/год 20 м 3.6 м³/год 22 м |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sturm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sturm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sturm WP9741A
Насос садовый Sturm (WP9741A) | 2 274 грн. |
Насос водный Sturm WP9741A | 2 074 грн. |
Поверхневий відцентровий насос Sturm WP9741A | 2 274 грн. |
Відцентровий насос Sturm WP9741A | 2 274 грн. |
Модификації Sturm WP9741A
Ціни на Sturm WP9741A |
---|---|---|---|---|
Sturm WP9741A | від 2 074 грн. | 4 пропозиції | ||
Sturm WP9751A | від 2 181 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →