Заглибний насос Sturm WP97305
Sturm WP97305 поплавковий вимикач |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sturm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sturm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sturm WP97305
Насос дренажный Sturm (WP97305) | 4 899 грн. |
Насос фекальный Sturm WP97305 | 4 468 грн. |
Занурювальний дренажний насос Sturm WP97305 | 4 899 грн. |
Насос фекальний Sturm WP97305 | 4 655 грн. |
Дренажно-фекальний насос Sturm WP97305 | 4 899 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →