Заглибний насос Sturm WP9785
Sturm WP9785 поплавковий вимикач |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sturm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sturm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sturm WP9785
Насос для грязной води Sturm WP9785 | 2 572 грн. |
Занурювальний дренажний насос Sturm WP9785 | 2 820 грн. |
Насос для брудної води Sturm WP9785 | 2 820 грн. |
Занурювальний насос для брудної води Sturm WP9785 850 Вт | 2 820 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →