Вантажна шина Sunfull HF328 315/80 R22.5 156L
Фото 2 |
Виберіть розмір вантажної шини
Sunfull HF328 315/80 R22.5 156L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sunfull 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sunfull.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sunfull HF328 315/80 R22.5 156L
Усі ціни 7 →Sunfull HF328 (ведуча вісь) 315/80 R22.5 156/152L | 10 395 грн. |
SUNFULL HF328 315/80R22.5 156/152L | 9 296 грн. |
SUNFULL SUNFULL HF328 315/80R22.5 156/152L | 9 340 грн. |
Sunfull HF328 (315/80R22.5 156L) | 8 560 грн. |
Sunfull HF328 (ведуча вісь) 315/80 R22.5 156/152L | 10 393 грн. |
Sunfull HF328 (ведущая ось) 315/80 R22.5 156/152L | 10 397 грн. |
Sunfull HF328 (провідна) 315/80 R22.5 156/152L | 9 300 грн. |