Акваріумний компресор RESUN B-2000
RESUN B-2000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RESUN 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RESUN.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RESUN B-2000
Помпа Resun В-2000 30 Вт (27446) | 744 грн. |
Помпа головка Resun (Ресан) B-2000, 2000л/ч Фильтр аквариумный внутренний | 823 грн. |
Помпа Resun В-2000 (6933163305825) | 799 грн. |
Помпа з функцією аерації Resun В В-2000 (6933163305825) | 745 грн. |
Помпа головка Resun (Ресан) B-2000, 2000л/год акваріумний Фільтр внутрішні | 823 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →