Міксер Suntera SMX-136 білий
Suntera SMX-136 2021 рік |
|
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Suntera 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Suntera.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Suntera SMX-136 білий
Усі ціни 6 →Міксер Suntera SMX-136 | 496 грн. |
Міксер/Блендер Suntera SMX-136, Ручний міксер NS-581 для кухні | 484 грн. |
Міксер Suntera SMX-136 / швидкостей 7/ 250W | 523 грн. |
Міксер/Блендер Suntera SMX-136 | 632 грн. |
Миксер/Блендер Suntera SMX-136, Хороший миксер, Лучший ручной миксер, Ручн | 721 грн. |
Побутові міксери Suntera SMX-136 Двовіночковий міксер | Міксер для кухні | | 474 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →